31

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak.

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

Firmamız uzman kadrosu ve tecrübeli elamanları ile, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, sunduğumuz hizmet kalitesi ve çözüm odaklı çalışmalarımız ile, firmamız olarak hizmetinizdeyiz. Seymenoğlu nakliyat ,geniş bir filoya sahip olmakla birlikte, aynı zamanda, şehir içi, şehir dışı, ofis, ev, fabrika, eşya taşımasında özverili olarak çalışmaktadır. Hiçbir zaman kaliteli hizmet anlayışından ödün vermemektedir.
Seymenoğlu Nakliyat olarak, müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemli olduğundan dolayı, başarılı çalışmalar yaparak, müşteri bağlılığımızı her zaman iki katına çıkartmak için uğraş vermekteyiz. Müşterilerimize nakliyat konusunda verdiğimiz hizmetler içinde; depolama ve paketleme çalışmalarımızla da her zaman doğru yer ve zamanda hareket etmiş müşterilerimizin güvenini kazandık. Seymenoğlu nakliyat firması, içerisinde ki hizmet dallarındaki tüm personelimize şirket içi gerekli eğitimlerimizi zaman zaman vermekte olup, şoförlerimiz dahil olmak üzere, tüm personelimizi eğitim aşamasından geçirmekteyiz.
Firmamız olarak, istediğimiz kalitede ve özende çalışmalarımızdan dolayı, her geçen gün müşteri sayımız artmaktadır. Seymenoğlu nakliyat firmamız olarak, geniş ve kaliteli araç filomuz ile birlikte her zaman sizlerin yanında olduk ve olmaya devam ediyor olacağız.